Dywany z modelu agnella radują się natomiast bardzo dużym uznaniem.

Dywany w latach PRL zdobiły każde mieszkanie. Były potężne a także pokrywały cały pokój. W każdym pokoju na podłodze leżał gruby dywan. W pozostałych kulturach dywan symbolizuje powodzenie i luksus w mieszkaniu. W obecnych czasach rezygnuje się z masywnych dywanów. Z kolei preferowane są małe dywany lub nieco dłuższe tak zwane chodniki – choć je także można spotkać rzadko w nowych mieszkaniach.
Jest to spowodowane wielkim wyborem na naszym rynku płytek, wykładzin, paneli podłogowych co skutkuje tym, że dywan już nie jest potrzebny na całą podłogę. Jest tak także z komfortu domowników, ponieważ widok trzepanych dywanów jest już niezwykłą rzadkością. Czyszczenie takich masywnych dywanów jest również kłopotliwe.
Dywany z polski cechuje wysoka jakość oraz dodatkowo materiał z jakiego został wykonany dywan. Produkcje dywanów niestety nie radują się już tak bardzo dużym popytem niż w latach ubiegłych. Dywany agnella radują się jednakże wielkim zainteresowaniem i są prężnie tworzone. W obecnej modzie króluje minimalizm co powoduje, że modne są małe oraz delikatne dywany. Przeważnie niezbędne są do sypialni przy łóżku oraz do łazienki. Tego typu detale idealnie wkomponują się w przytulną aranżację wnętrza.

Więcej: https://www.kochamydywany.pl/dywany-agnella